LD1117D18
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1117D18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1117D18
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8SO
Podatkovni listi: LD1117D18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1117D18
Številka dela LD1117D18 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 443156 pcs Podatkovni list LD1117D18.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1486-5 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA 8-SO Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -