LD1117AS12TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1117AS12TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 1A SOT223
Podatkovni listi: LD1117AS12TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1117AS12TR
Številka dela LD1117AS12TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.2V 1A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145926 pcs Podatkovni list LD1117AS12TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 80dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6445-1 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A SOT-223 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -