L78M18ABDT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78M18ABDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78M18ABDT
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 18V 500MA DPAK
Podatkovni listi: L78M18ABDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L78M18ABDT
Številka dela L78M18ABDT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 18V 500MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132500 pcs Podatkovni list L78M18ABDT.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 18V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 53dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1466-5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 18V 500mA DPAK Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -