L78M24ABV
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78M24ABV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78M24ABV
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 24V 500MA TO220AB
Podatkovni listi: L78M24ABV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L78M24ABV
Številka dela L78M24ABV Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 24V 500MA TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 244515 pcs Podatkovni list L78M24ABV.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 24V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 50dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-4813-5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 500mA TO-220AB Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -