L78M24CDT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78M24CDT-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78M24CDT-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 24V 500MA DPAK
Podatkovni listi: L78M24CDT-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L78M24CDT-TR
Številka dela L78M24CDT-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 24V 500MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 172438 pcs Podatkovni list L78M24CDT-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 24V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 50dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1213-1 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 500mA DPAK Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -