L78M15ABV-DG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78M15ABV-DG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78M15ABV-DG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 15V 500MA TO220
Podatkovni listi: L78M15ABV-DG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L78M15ABV-DG
Številka dela L78M15ABV-DG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 15V 500MA TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 357386 pcs Podatkovni list L78M15ABV-DG.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 54dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-220
Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA Trenutni - izhod 500mA