L6932D1.8TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L6932D1.8TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L6932D1.8TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 2A 8SO
Podatkovni listi: L6932D1.8TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L6932D1.8TR
Številka dela L6932D1.8TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 2A 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69530 pcs Podatkovni list L6932D1.8TR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-5882-2
E-L6932D1.8TR
E-L6932D1.8TR-ND
L6932D1.8TR-ND
delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A 8-SO Trenutni - Quiescent (Iq) 400µA
Trenutni - izhod 2A Nadzorne funkcije Enable, Power Good
Številka osnovnega dela L6932
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L6932D1.5
L6932D1.5
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 2A 8SO
Na zalogi: 95094 pcs
Prenesi: L6932D1.5.pdf
RFQ
L6932D1.2
L6932D1.2
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SO
Na zalogi: 37293 pcs
Prenesi: L6932D1.2.pdf
RFQ
L6932D1.8
L6932D1.8
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 2A 8SO