L6932D1.2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L6932D1.2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L6932D1.2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SO
Podatkovni listi: L6932D1.2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L6932D1.2
Številka dela L6932D1.2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37293 pcs Podatkovni list L6932D1.2.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) 5V Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3371-2
497-3371-2-ND
497-3371-T-ND
delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5 V 2A 8-SO Trenutni - Quiescent (Iq) 400µA
Trenutni - izhod 2A Nadzorne funkcije Enable