L6932D1.8
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L6932D1.8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L6932D1.8
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 2A 8SO
Podatkovni listi: L6932D1.8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L6932D1.8
Številka dela L6932D1.8 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 2A 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72490 pcs Podatkovni list L6932D1.8.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A 8-SO
Trenutni - Quiescent (Iq) 400µA Trenutni - izhod 2A
Nadzorne funkcije Enable, Power Good Številka osnovnega dela L6932
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L6932D1.8TR
L6932D1.8TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 2A 8SO