L6932H1.2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L6932H1.2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8HSO
Podatkovni listi: L6932H1.2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L6932H1.2
Številka dela L6932H1.2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8HSO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70857 pcs Podatkovni list L6932H1.2.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) 5V Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja 8-HSO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5 V 2A 8-HSO
Trenutni - Quiescent (Iq) 400µA Trenutni - izhod 2A