L4957AD3.3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4957AD3.3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4957AD3.3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK
Podatkovni listi: L4957AD3.3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L4957AD3.3
Številka dela L4957AD3.3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88268 pcs Podatkovni list L4957AD3.3.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A D2PAK
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 5A
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela L4957A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L4962E/A
L4962E/A
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG BUCK ADJ 1.5A 7HEPTAWATT
Na zalogi: 28325 pcs
Prenesi: L4962E/A.pdf
RFQ
L4957AD1.8TR
L4957AD1.8TR
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 5A D2PAK
Na zalogi: 70772 pcs
Prenesi: L4957AD1.8TR.pdf
RFQ
L4962/A
L4962/A
Opis: IC REG BUCK ADJ 1.5A 16DIP
Prenesi: L4962/A.pdf
L4957AD1.8
L4957AD1.8
Prenesi: L4957AD1.8.pdf
L4960
L4960
Opis: IC REG BUCK ADJ 2.5A HEPTAWATT