L4957AD3.3TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4957AD3.3TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4957AD3.3TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK
Podatkovni listi: L4957AD3.3TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L4957AD3.3TR
Številka dela L4957AD3.3TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66567 pcs Podatkovni list L4957AD3.3TR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6153-2 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A D2PAK Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 5A Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela L4957A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L4957AD1.8
L4957AD1.8
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 5A D2PAK
Na zalogi: 6921 pcs
Prenesi: L4957AD1.8.pdf
RFQ
L4957AD1.5TR
L4957AD1.5TR
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK
Na zalogi: 87370 pcs
Prenesi: L4957AD1.5TR.pdf
RFQ
L4960
L4960
Opis: IC REG BUCK ADJ 2.5A HEPTAWATT
Prenesi: L4960.pdf
Opis: IC VREG MULTI AUDIO MULTIWATT11
Prenesi: L4959.pdf
L4960H
L4960H
Opis: IC REG BUCK ADJ 2.5A 7HEPTAWATT
Prenesi: L4960H.pdf
L4957AD2.5TR
L4957AD2.5TR
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 5A D2PAK
Prenesi: L4957AD2.5TR.pdf
L4957AD1.8TR
L4957AD1.8TR
Prenesi: L4957AD1.8TR.pdf
L4962/A
L4962/A
Opis: IC REG BUCK ADJ 1.5A 16DIP
Prenesi: L4962/A.pdf
L4957AD3.3
L4957AD3.3
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK