L4957AD1.5TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4957AD1.5TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4957AD1.5TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK
Podatkovni listi: L4957AD1.5TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L4957AD1.5TR
Številka dela L4957AD1.5TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87370 pcs Podatkovni list L4957AD1.5TR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A D2PAK
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 5A