L4957AD1.5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4957AD1.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4957AD1.5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK
Podatkovni listi: L4957AD1.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4957AD1.5
Številka dela L4957AD1.5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79205 pcs Podatkovni list L4957AD1.5.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-5289-5 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A D2PAK Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 5A Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela L4957A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L4957AD1.8TR
L4957AD1.8TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 5A D2PAK
Na zalogi: 70772 pcs
Prenesi: L4957AD1.8TR.pdf
RFQ
L4949NG
L4949NG
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG LINEAR 5V 100MA 8DIP
Na zalogi: 6889 pcs
Prenesi: L4949NG.pdf
RFQ
L4949N
L4949N