BYT30PI-400RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT30PI-400RG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYT30PI-400RG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 400V 30A DOP3I
Podatkovni listi: BYT30PI-400RG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYT30PI-400RG
Številka dela BYT30PI-400RG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 400V 30A DOP3I Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48038 pcs Podatkovni list BYT30PI-400RG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V
Paket naprave za dobavitelja DOP3I Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 100ns
Pakiranje Tube Paket / primer DOP3I-2 Insulated (Straight Leads)
Druga imena 497-3806-5 Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 400V 30A Through Hole DOP3I Trenutna - povratna puščanja @ Vr 35µA @ 400V
Tok - Povprečni popravek (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -