BYT30P-1000
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYT30P-1000
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 1KV 30A SOD93-2
Podatkovni listi: BYT30P-1000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYT30P-1000
Številka dela BYT30P-1000 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 1KV 30A SOD93-2 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15976 pcs Podatkovni list BYT30P-1000.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.9V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1000V
Paket naprave za dobavitelja SOD-93-2 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 165ns
Pakiranje Tube Paket / primer SOD-93-2
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 1000V 30A Through Hole SOD-93-2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1000V Tok - Povprečni popravek (Io) 30A