BYT30PI-1000RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT30PI-1000RG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYT30PI-1000RG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 1KV 30A DOP3I
Podatkovni listi: BYT30PI-1000RG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYT30PI-1000RG
Številka dela BYT30PI-1000RG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 1KV 30A DOP3I Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13475 pcs Podatkovni list BYT30PI-1000RG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.9V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1000V
Paket naprave za dobavitelja DOP3I Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 165ns
Pakiranje Tube Paket / primer DOP3I-2 Insulated (Straight Leads)
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 1000V 30A Through Hole DOP3I
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1000V Tok - Povprečni popravek (Io) 30A
Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BYT51B-TR
BYT51B-TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE AVALANCHE 100V 1.5A SOD57
Na zalogi: 534674 pcs
Prenesi: BYT51B-TR.pdf
RFQ
BYT30G-400-TR
BYT30G-400-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK