BYT30PI-1000
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT30PI-1000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYT30PI-1000
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 1KV 30A DOP3I
Podatkovni listi: BYT30PI-1000.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYT30PI-1000
Številka dela BYT30PI-1000 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 1KV 30A DOP3I Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16921 pcs Podatkovni list BYT30PI-1000.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.9V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1000V
Paket naprave za dobavitelja DOP3I Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 165ns
Pakiranje Bulk Paket / primer DOP3I-2 Insulated (Straight Leads)
Druga imena 497-2424 Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 1000V 30A Through Hole DOP3I Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1000V
Tok - Povprečni popravek (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -