35ST10M5750-ND
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ST10M5750-ND
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 10UF 20% 35VDC 2220
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ST10M5750-ND
Številka dela 35ST10M5750-ND Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 10UF 20% 35VDC 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14982 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 35ST10M5750X
35ST10M5750X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 10µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 10µF