35ST155M3225X
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ST155M3225X
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 20% 35VDC 1210
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ST155M3225X
Številka dela 35ST155M3225X Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 1.5UF 20% 35VDC 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45019 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 1.5µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije DC Link, DC Filtering
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
35ST155M3225
35ST155M3225
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 1.5UF 20% 35VDC 1210