35SLV4.7M4X6.1
RubyconRubycon
35SLV4.7M4X6.1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35SLV4.7M4X6.1
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.35SLV4.7M4X6.1.pdf2.35SLV4.7M4X6.1.pdf3.35SLV4.7M4X6.1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35SLV4.7M4X6.1
Številka dela 35SLV4.7M4X6.1 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SLV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 24mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose