35ST105M3225
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ST105M3225
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 1UF 20% 35VDC 1210
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ST105M3225
Številka dela 35ST105M3225 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 1UF 20% 35VDC 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40101 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 35ST1M3225X
35ST1M3225X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 1µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1µF
Aplikacije DC Link, DC Filtering
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
35SLV10M5X6.1
35SLV10M5X6.1
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Na zalogi: 194737 pcs
Prenesi: 35SLV10M5X6.1.pdf
RFQ
35ST105M3225X
35ST105M3225X
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 1UF 20% 35VDC 1210