25ST155M3225
pregled izdelka
Številka dela: 25ST155M3225
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 20% 25VDC 1210
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ST155M3225
Številka dela 25ST155M3225 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 1.5UF 20% 25VDC 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31856 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 25ST1.5M3225X
25ST1.5M3225X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 1.5µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1.5µF