25ST106MD15750
RubyconRubycon
25ST106MD15750 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25ST106MD15750
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ST106MD15750
Številka dela 25ST106MD15750 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8989 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 1189-1805-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 10µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 10µF