25ST106M5750
pregled izdelka
Številka dela: 25ST106M5750
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ST106M5750
Številka dela 25ST106M5750 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16328 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 25ST10M5750X
25ST10M5750X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 10µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 10µF
Aplikacije DC Link, DC Filtering
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
25ST106M5750X
25ST106M5750X
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220