25ST154K2012-ND
pregled izdelka
Številka dela: 25ST154K2012-ND
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 10% 25VDC 0805
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ST154K2012-ND
Številka dela 25ST154K2012-ND Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 25VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 220473 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 25ST154K2012X
25ST154K2012X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 0.15µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.15µF