16MU685M4532
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MU685M4532
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 6.8UF 20% 16VDC 1812
Podatkovni listi: 16MU685M4532.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MU685M4532
Številka dela 16MU685M4532 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 6.8UF 20% 16VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25251 pcs Podatkovni list 16MU685M4532.pdf
Voltage Rating - DC - Toleranca 6.8µF
Prekinitev - Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, MU
Ripple Current - nizka frekvenca DC Link, DC Filtering Polarizacija 1812 (4532 Metric)
Druga imena 16MU6.804532X
16MU6.804532X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 16MU685M4532 Lifetime @ Temp. -
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti -
Razširjen opis 6.8µF ±20% Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Dielektrični premer Acrylic, Metallized Opis CAP FILM 6.8UF 20% 16VDC 1812
Tok - puščanje 16V