16MU685K4532
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MU685K4532
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 6.8UF 10% 16VDC 1812
Podatkovni listi: 16MU685K4532.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 16MU685K4532
Številka dela 16MU685K4532 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 6.8UF 10% 16VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2961 pcs Podatkovni list 16MU685K4532.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 6.8µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 6.8µF