16MU473MY11608
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MU473MY11608
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.047UF 20% 16VDC 0603
Podatkovni listi: 16MU473MY11608.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MU473MY11608
Številka dela 16MU473MY11608 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.047UF 20% 16VDC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242049 pcs Podatkovni list 16MU473MY11608.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija PMLCAP®, MU