16MU226MD35750
RubyconRubycon
16MU226MD35750 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MU226MD35750
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 22UF 20% 16VDC 2220
Podatkovni listi: 16MU226MD35750.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MU226MD35750
Številka dela 16MU226MD35750 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 22UF 20% 16VDC 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11938 pcs Podatkovni list 16MU226MD35750.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 1189-2516-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 22µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 22µF