16MXC10000MEFC22X30
pregled izdelka
Številka dela: 16MXC10000MEFC22X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Podatkovni listi: 1.16MXC10000MEFC22X30.pdf2.16MXC10000MEFC22X30.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 16MXC10000MEFC22X30
Številka dela 16MXC10000MEFC22X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 47518 pcs Podatkovni list 1.16MXC10000MEFC22X30.pdf2.16MXC10000MEFC22X30.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.15A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.4725A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose