16MS5100MEFC6.3X5
RubyconRubycon
16MS5100MEFC6.3X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MS5100MEFC6.3X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16MS5100MEFC6.3X5.pdf2.16MS5100MEFC6.3X5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16MS5100MEFC6.3X5
Številka dela 16MS5100MEFC6.3X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1998805 pcs Podatkovni list 1.16MS5100MEFC6.3X5.pdf2.16MS5100MEFC6.3X5.pdf
Toleranca 100µF Velikost zemljišča na površini 0.098" (2.50mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija MS5
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current - Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 16V Paket / primer -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kondenzatorjev 92mA
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 16MS5100MEFC6.3X5 Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Razširjen opis 100µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Aplikacije 1000 Hrs @ 85°C