16ML470MEFC10X9
RubyconRubycon
16ML470MEFC10X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ML470MEFC10X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16ML470MEFC10X9.pdf2.16ML470MEFC10X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ML470MEFC10X9
Številka dela 16ML470MEFC10X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171241 pcs Podatkovni list 1.16ML470MEFC10X9.pdf2.16ML470MEFC10X9.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ML Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 460mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-3678
1189-3678-2-ND
16ML470MEFC10X9-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose