16ML470MEFCT810X9
RubyconRubycon
16ML470MEFCT810X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ML470MEFCT810X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16ML470MEFCT810X9.pdf2.16ML470MEFCT810X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16ML470MEFCT810X9
Številka dela 16ML470MEFCT810X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 652902 pcs Podatkovni list 1.16ML470MEFCT810X9.pdf2.16ML470MEFCT810X9.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ML Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 460mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF