16MS5100MEFCT58X5
RubyconRubycon
16MS5100MEFCT58X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16MS5100MEFCT58X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16MS5100MEFCT58X5.pdf2.16MS5100MEFCT58X5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 16MS5100MEFCT58X5
Številka dela 16MS5100MEFCT58X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1513585 pcs Podatkovni list 1.16MS5100MEFCT58X5.pdf2.16MS5100MEFCT58X5.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija MS5 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 92mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 110.4mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose