LC4H-R4-DC24V
PanasonicPanasonic
LC4H-R4-DC24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LC4H-R4-DC24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka COUNTER LCD 4 CHAR 12-24V PNL MT
Podatkovni listi: LC4H-R4-DC24V.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 926 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 926 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LC4H-R4-DC24V
Številka dela LC4H-R4-DC24V Proizvajalec Panasonic
Opis COUNTER LCD 4 CHAR 12-24V PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 926 pcs Podatkovni list LC4H-R4-DC24V.pdf
Utež - Napetost - oskrba 12 ~ 24VDC
Tip Preset Oblika časa -
Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal) Serija LC4H
Ponastaviti External, Front Panel Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay Druga imena 255-1220
LC4HR4DC24V
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Način delovanja Up, Down, Command, Individual, Quadrature
Število znakov na vrstico 4, 4 Tip montaže Panel Mount
Vrsta vnosa No Voltage Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Vrsta zaslona LCD - Dual Color Characters, Backlight Znaki prikaza - višina -
Count Rate 30Hz, 5kHz