LC4H-R4-AC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LC4H-R4-AC24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka COUNTER LCD 4 CHAR 24V PANEL MT
Podatkovni listi: LC4H-R4-AC24V.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 818 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LC4H-R4-AC24V
Številka dela LC4H-R4-AC24V Proizvajalec Panasonic
Opis COUNTER LCD 4 CHAR 24V PANEL MT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 818 pcs Podatkovni list LC4H-R4-AC24V.pdf
Utež - Napetost - oskrba 24VAC
Tip Batch, Tachometer, Totalizer Oblika časa -
Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal) Serija LC4H
Ponastaviti External, Front Panel Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Način delovanja Up, Down, Command, Individual, Quadrature Število znakov na vrstico 4, 4
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa No Voltage
Znaki prikaza - višina - Count Rate 30Hz, 5kHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LC4H-R4-AC24VS
LC4H-R4-AC24VS
Proizvajalci: Panasonic
Opis: COUNTER LCD 4 CHAR 24V PANEL MT