LC4H-PS-R6-AC240VS
PanasonicPanasonic
LC4H-PS-R6-AC240VS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LC4H-PS-R6-AC240VS
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL
Podatkovni listi: LC4H-PS-R6-AC240VS.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 693 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LC4H-PS-R6-AC240VS
Številka dela LC4H-PS-R6-AC240VS Proizvajalec Panasonic
Opis COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 693 pcs Podatkovni list LC4H-PS-R6-AC240VS.pdf
Utež - Napetost - oskrba 100 ~ 240VAC
Tip Preset Oblika časa -
Sklop zaključka Screw Terminal Serija LC4H
Ponastaviti External, Front Panel Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay Druga imena 1110-3325
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Način delovanja Up, Down, Command, Individual, Quadrature
Število znakov na vrstico 6, 6 Tip montaže Panel Mount
Vrsta vnosa No Voltage Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Vrsta zaslona LCD - Dual Color Characters, Backlight Znaki prikaza - višina -
Count Rate 30Hz, 5kHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LC4H-PS-R6-AC240V
LC4H-PS-R6-AC240V
Proizvajalci: Panasonic
Opis: COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL
Na zalogi: 518 pcs
Prenesi: LC4H-PS-R6-AC240V.pdf
RFQ
LC45A
LC45A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V DO202AA
Na zalogi: 7355 pcs
Prenesi: LC45A.pdf
RFQ
LC4H-R4-AC240VS
LC4H-R4-AC240VS
Proizvajalci: Panasonic
Opis: COUNTER LCD 4 CHAR 100-240V PNL
Na zalogi: 979 pcs
Prenesi: LC4H-R4-AC240VS.pdf
LC48
LC48
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 85.5V DO202AA