LC4H-PS-R6-AC240V
PanasonicPanasonic
LC4H-PS-R6-AC240V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LC4H-PS-R6-AC240V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL
Podatkovni listi: LC4H-PS-R6-AC240V.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 518 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 518 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LC4H-PS-R6-AC240V
Številka dela LC4H-PS-R6-AC240V Proizvajalec Panasonic
Opis COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 518 pcs Podatkovni list LC4H-PS-R6-AC240V.pdf
Utež - Napetost - oskrba 100 ~ 240VAC
Tip Preset Oblika časa -
Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal) Serija LC4H
Ponastaviti External, Front Panel Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay Druga imena 1110-3374
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Način delovanja Up, Down, Command, Individual, Quadrature
Število znakov na vrstico 6, 6 Tip montaže Panel Mount
Vrsta vnosa No Voltage Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Vrsta zaslona LCD - Dual Color Characters, Backlight Znaki prikaza - višina -
Count Rate 30Hz, 5kHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LC48A
LC48A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V DO202AA