WHC5R0FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WHC5R0FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 5 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHC5R0FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WHC5R0FE
Številka dela WHC5R0FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 5 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94716 pcs Podatkovni list WHC5R0FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WH Odpornost 5 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHC5R0FE
OHWHC5R0FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 5 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WHC750FET
WHC750FET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 750 OHM 2W 1% AXIAL
Na zalogi: 202187 pcs
Prenesi: WHC750FET.pdf
RFQ
WHC75RFET
WHC75RFET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 75 OHM 2W 1% AXIAL
Na zalogi: 5843 pcs
Prenesi: WHC75RFET.pdf
RFQ
WHC5R0FET
WHC5R0FET
Opis: RES 5 OHM 2W 1% AXIAL
Prenesi: WHC5R0FET.pdf
WHC54
WHC54
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: WHC-54 HOT BLOW TIP 71-01-50
Prenesi:
WHC750FE
WHC750FE
Opis: RES 750 OHM 2W 1% AXIAL
Prenesi: WHC750FE.pdf
WHC560FET
WHC560FET
Opis: RES 560 OHM 2W 1% AXIAL