WHC51RFE
pregled izdelka
Številka dela: WHC51RFE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 51 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHC51RFE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WHC51RFE
Številka dela WHC51RFE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 51 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77653 pcs Podatkovni list WHC51RFE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WH Odpornost 51 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHC51RFE
OHWHC51RFE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 51 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WHC51
WHC51
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: WHC-51 HOT AIR TIP 70-01-51
Na zalogi: 4826 pcs
Prenesi:
RFQ
WHC560FET
WHC560FET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 560 OHM 2W 1% AXIAL
Na zalogi: 199344 pcs
Prenesi: WHC560FET.pdf
RFQ
WHC54
WHC54
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: WHC-54 HOT BLOW TIP 71-01-50
Prenesi:
WHC330FET
WHC330FET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 330 OHM 2W 1% AXIAL
Prenesi: WHC330FET.pdf
WHC560FE
WHC560FE
Opis: RES 560 OHM 2W 1% AXIAL
Prenesi: WHC560FE.pdf
WHC51RFET
WHC51RFET
Opis: RES 51 OHM 2W 1% AXIAL