WHC4R0FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WHC4R0FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 4 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHC4R0FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WHC4R0FE
Številka dela WHC4R0FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 4 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92563 pcs Podatkovni list WHC4R0FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WH Odpornost 4 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHC4R0FE
OHWHC4R0FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WHC330FET
WHC330FET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 330 OHM 2W 1% AXIAL
Na zalogi: 199827 pcs
Prenesi: WHC330FET.pdf
RFQ
WHC52
WHC52
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: WHC-52 HOT AIR TIP 70-01-52
Na zalogi: 5629 pcs
Prenesi:
RFQ
WHC51RFET
WHC51RFET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 51 OHM 2W 1% AXIAL
Prenesi: WHC51RFET.pdf
WHC330FE
WHC330FE
Opis: RES 330 OHM 2W 1% AXIAL
Prenesi: WHC330FE.pdf
WHC4R0FET
WHC4R0FET
Opis: RES 4 OHM 2W 1% AXIAL