WHC2R0FE
pregled izdelka
Številka dela: WHC2R0FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 2 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHC2R0FE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WHC2R0FE
Številka dela WHC2R0FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 2 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74719 pcs Podatkovni list WHC2R0FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WH Odpornost 2 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHC2R0FE
OHWHC2R0FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WHC2R0FET
WHC2R0FET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 2 OHM 2W 1% AXIAL