WHC25RFE
pregled izdelka
Številka dela: WHC25RFE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 25 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHC25RFE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WHC25RFE
Številka dela WHC25RFE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 25 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78099 pcs Podatkovni list WHC25RFE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WH Odpornost 25 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHC25RFE
OHWHC25RFE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 25 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WHC250FE
WHC250FE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 250 OHM 2W 1% AXIAL
Na zalogi: 96616 pcs
Prenesi: WHC250FE.pdf
RFQ
WHC25RFET
WHC25RFET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 25 OHM 2W 1% AXIAL