WHC200FE
pregled izdelka
Številka dela: WHC200FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 200 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHC200FE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WHC200FE
Številka dela WHC200FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 200 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92946 pcs Podatkovni list WHC200FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WH Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHC200FE
OHWHC200FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound