WHC2K5FE
pregled izdelka
Številka dela: WHC2K5FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 2.5K OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHC2K5FE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WHC2K5FE
Številka dela WHC2K5FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 2.5K OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85025 pcs Podatkovni list WHC2K5FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WH Odpornost 2.5 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHC2K5FE
OHWHC2K5FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.5 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound