WHC15RFE
pregled izdelka
Številka dela: WHC15RFE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 15 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHC15RFE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WHC15RFE
Številka dela WHC15RFE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 15 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81480 pcs Podatkovni list WHC15RFE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WH Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHC15RFE
OHWHC15RFE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 15 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound