WHC10RFE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WHC10RFE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 10 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHC10RFE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WHC10RFE
Številka dela WHC10RFE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 10 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74265 pcs Podatkovni list WHC10RFE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WH Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHC10RFE
OHWHC10RFE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WHC-750-01
WHC-750-01
Proizvajalci: Essentra Components
Opis: CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
Na zalogi: 169744 pcs
Prenesi: WHC-750-01.pdf
RFQ
WHC10RFET
WHC10RFET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 10 OHM 2W 1% AXIAL