WHC150FE
pregled izdelka
Številka dela: WHC150FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 150 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHC150FE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WHC150FE
Številka dela WHC150FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 150 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79222 pcs Podatkovni list WHC150FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WH Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHC150FE
OHWHC150FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 150 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WHC1K0FE
WHC1K0FE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 1K OHM 2W 1% AXIAL
Na zalogi: 66156 pcs
Prenesi: WHC1K0FE.pdf
RFQ
WHC15RFET
WHC15RFET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 15 OHM 2W 1% AXIAL
Na zalogi: 69288 pcs
Prenesi: WHC15RFET.pdf
RFQ
WHC150FET
WHC150FET
Opis: RES 150 OHM 2W 1% AXIAL