WHC560FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WHC560FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 560 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHC560FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WHC560FE
Številka dela WHC560FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 560 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83755 pcs Podatkovni list WHC560FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serija WH Odpornost 560 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHC560FE
OHWHC560FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 560 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WHC51
WHC51
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: WHC-51 HOT AIR TIP 70-01-51
Na zalogi: 4826 pcs
Prenesi:
RFQ
WHC560FET
WHC560FET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 560 OHM 2W 1% AXIAL